MASÁŽE - klasické

informace o klasických masážích, technikách a procedurách...


Tradiční thajská masáž
Provádí se bez oleje a zahrnuje protahování.

Je známa pro své techniky, které nejen zlepšují flexibilitu, ale také přispívají naší duševní pohodě, stejně jako našemu tělu i mysli, v jejímž propojení, nebo spíše kombinaci vidí thajská filosofie život. Ucpání těchto energetických drah je to, co vede k tělesným nebo dokonce duševním poruchám.

Cílem thajské masáže nebo-li Nuad Boran (vyžaduje použití tlaku na některé tlakové body), jak se běžně nazývá v této části světa, je uvolnit zablokovanou energii. Terapeut je schopen vnímat, kde je Vaše tělo nevyvážené a snaží se optimalizovat jeho tok energie.

S tradiční thajskou masáží je spojováno mnoho zdravotních výhod: úleva od stresu a napětí svalů, úleva od bolesti, lepší cirkulace, odblokování a vyvážení toku energie, detoxikace vnitřních orgánů, lepší nálada, vyšší flexibilita a rozsah pohybu. Dále také podporuje krevní oběh a zvyšuje životní energii.


Thajská olejová masáž
Provádí se pomocí esenciálních olejů.

Opravdový masážní zážitek. Jedná se o proceduru na zmírnění napětí, podporuje krevní oběh a odstraňuje toxiny z krve.

Thajská olejová aroma masáž má za cíl zlepšit fyzickou a emocionální pohodu. Jedná se o alternativní léčbu, která využívá vysoce koncentrované esenciální oleje, které se získávají z rostlin. Aroma masáž, nebo-li aromaterapie je zaměřena na revitalizaci těla a mysli a pozvednutí nálady. Pomáhá k pocitu pohody a je také známá pro uvolnění psychické únavy a nespavosti. Tato terapie značně pomáhá řešit nepříznivé duševní stavy, jako je úzkost, stres, deprese, nespavost, dále ulevuje od bolesti a příznivě působí na zažívací problémy. Pojďte uklidnit svalstvo, zmírnit svůj stres a omladit své tělo.

S možností lávových kamenů.


Romantická masáž pro dva
Oddejte se kouzlu thajské relaxace s partnerem či partnerkou.

Masáž probíhá v jedné místnosti v příjemném intimním prostředí při svitu svíček a tlumené thajské hudbě. Prožijte společně tento nevšední a romantický zážitek při Vámi zvolené masáži.

Zvolte si stejnou délku masáže, který typ upřednostníte, je již na Vás. Z nabídky je možné volit mezi tradiční, olejovou nebo antistresovou masáží. 


Královská masáž bylinnými měšci
Masáž je prováděna nahřátými bylinnými měšci.

Měšce jsou plněny mnoha druhy léčivých bylin a trav. Tyto měšce se přikládají na různé body těla, a tím pomáhají uvolňovat bolest, napětí ve svalech a aktivují krevní oběh celého těla.

Masáž je vhodná kdykoliv, zejména je ale doporučována jako relaxační metoda po větší námaze, nebo sportovním výkonu. Byliny působí také aromaterapeuticky. Jedná se o starobylou léčebnou metodu.


Siam Thai kombinace tradiční a královské
Chcete prožít dvě hodiny naprosté relaxace a uvolnění?

Pak je SIAM tou správnou volbou pro Vás. Jedná se o dvouhodinovou kombinovanou masáž tradiční a královské bylinné masáže celého těla, prožijte 2v1. 


Reflexní masáž nohou
Zažijte tradiční thajskou masáž vašich chodidel.

Masáž nohou začíná příjemnou koupelí nohou s teplou vodou, případně přidanou solí, je skvělá zejména pro prokrvení a dále slouží jako prevence před např. bolestí hlavy, napětím, astma, zácpou, zánětem vedlejších nosních dutin, migrénou atd. Užijte si tuto proceduru při relaxaci v pohodlném křesle, s poslechem uklidňující hudby a popíjením výborného thajského čaje.

Masáž nohou je ideální hlavně pro unavené či oteklé nohy. Zvolíte-li hodinovou masáž, masérka věnuje část času také masáži hlavy a šíje.


Indická masáž hlavy
Skládá se z technik ájurvédské masáže.

Technika ájurvédské masáže pochází z Indie a je starší víc než tisíc let. Při masáži je masírována horní část zad, ramena, šíje, pokožka hlavy a obličeje. Při masáži hlavy můžete být i oblečeni, proto je v hodná pro lidi, kteří mají problémy s intimitou u klasické masáže. Indická masáž hlavy působí na dvou úrovních: na fyzické úrovni tím, že pracuje s kožní a svalovou tkání, na psychologické úrovni, tím že pracuje s energetickými kanály.

Indická masáž hlavy je bezpečná a efektivní terapie, která odstraňuje bolesti hlavy, stres, bolesti a napětí v šíji, bolesti hlavy, únavu očí, nespavost nebo při problémech se soustředěním. Nepoužívají se žádné oleje a krémy, pouze speciální hmaty. 


Čtyřruční thajská masáž
Rádi se necháváte hýčkat?

Pak právě pro vás tady máme opravdový bonbónek. Jistě znáte thajské masáže a určitě jste si nějakou oblíbili... a co takhle tento zážitek na druhou?

Vyberte si svou oblíbenou thajskou masáž a nechte o své tělo pečovat po dobu celé masáže dvě thajské masérky současně, budete se cítit, jako v opravdovém ráji.


Rezervační systém

zatím jsme v režimu rezervací na telefon