MASÁŽE - speciální

informace o speciálních masážích, technikách a procedurách...


Masáž pro těhotné ženy
Prenatální relaxační masáž je doporučována až do 8. měsíce těhotenství.

Jedná se o olejovou aroma masáž, která jednak stimuluje namáhavé svalstvo v oblasti bederní páteře, pomáhá uvolnit namáhaná záda a ztuhlou šíji, dále zmírňuje bolesti hlavy a pocity nevolnosti a v neposlední řadě díky aroma působí i velmi pozitivně na duševní relaxaci.

Celkově masáž přispívá ke snížení stresu. Celá masáž je prováděna samozřejmě se zřetelem na aktuální stav budoucí maminky, velmi opatrně a dle jejího přání.

Pokud má nastávající maminka nějaké zdravotní problémy, před masáží je nezbytné se domluvit s lékařem (např. i příliš nízký nebo naopak vysoký tlak).


Harmonizující dětská masáž
Pro děti do 15let.

Dětská masáž je olejová masáž celého těla nebo části těla pro děti od 3 do 15 let.

Masáž je přizpůsobena věku a tělesné kondici dítěte .


Lymfatická masáž
Jemná technika lymfatické drenáže.

Lymfatická masáž, lépe řečeno lymfatická drenáž je velmi jemná masážní technika, kterou můžeme zařadit mezi detoxikační terapie. Touto technikou optimalizujeme průtok lymfy organizmem a zvyšujeme její resorpci. Lymfatické masáže obnovují a posilují funkci kapilární mízní pumpya stimulují imunitní systém.

Tím, že příznivě ovlivňují likvidaci nadbytečné vody v organizmu redukují otoky a odplavují z těla škodliviny a odpadní látky. 


Anticelulitidní a zeštíhlující masáž
Provádí se pomocí speciálního přístroje.

Díky speciálnímu přístroji dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje hluboký krevní a lymfatický systém. Má příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází k lepšímu spalování tuků.

Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Tato masáž ovlivňuje hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk a především celulitidy.


Rezervační systém

zatím jsme v režimu rezervací na telefon