Thajské masáže

Přijďte se nechat hýčkat do příjemného prostředí našeho salonu. Samozřejmostí je relaxační hudba, bylinná koupel nohou před masáží a šálek čaje po masáži na navození té správné atmosféry

Objednejte se nyní!


Nabídka masáží

Upozorňujeme na nový ceník, který bude platný od 1.9. 2020. Děkujeme za pochopení.


Tradiční thajská masáž 60min / 90min/ 120min

Tradiční thajská masáž se provádí bez oleje a zahrnuje protahování. Je známa pro své techniky, které nejen zlepšují flexibilitu, ale také přispívají naší duševní pohodě, stejně jako našemu tělu i mysli, v jejímž propojení, nebo spíše kombinaci vidí thajská filosofie život. Ucpání těchto energetických drah je to, co vede k tělesným nebo dokonce duševním poruchám. Cílem thajské masáže nebo-li Nuad Boran (vyžaduje použití tlaku na některé tlakové body), jak se běžně nazývá v této části světa, je uvolnit zablokovanou energii. Terapeut je schopen vnímat, kde je Vaše tělo nevyvážené a snaží se optimalizovat jeho tok energie. S tradiční thajskou masáží je spojováno mnoho zdravotních výhod: úleva od stresu a napětí svalů, úleva od bolesti, lepší cirkulace, odblokování a vyvážení toku energie, detoxikace vnitřních orgánů, lepší nálada, vyšší flexibilita a rozsah pohybu. Dále také podporuje krevní oběh a zvyšuje životní energii. Dopřejte si příjemné okamžiky při tradiční thajské masáži. 

759/ 1059/ 1459 Kč

Thajská olejová masáž 60min / 90min/ 120min

Opravdový masážní zážitek, provádí se pomocí esenciálních olejů. Jedná se o proceduru na zmírnění napětí, podporuje krevní oběh a odstraňuje toxiny z krve. Thajská olejová aroma masáž má za cíl zlepšit fyzickou a emocionální pohodu. Jedná se o alternativní léčbu, která využívá vysoce koncentrované esenciální oleje, které se získávají z rostlin. Aroma masáž, nebo-li aromaterapie je zaměřena na revitalizaci těla a mysli a pozvednutí nálady. Pomáhá k pocitu pohody a je také známá pro uvolnění psychické únavy a nespavosti. Tato terapie značně pomáhá řešit nepříznivé duševní stavy, jako je úzkost, stres, deprese, nespavost, dále ulevuje od bolesti a příznivě působí na zažívací problémy. Pojďte uklidnit svalstvo, zmírnit svůj stres a omladit své tělo. 

S možností lávových kamenů za příplatek 100 Kč  

849/1249/ 1549 Kč

Antistresová masáž hlavy, zad a šíje 60min/ 90min/ 120min

Uvolňující masáž obličeje a hlavy spojená s akupresurní technikou v oblasti šíje. Masáž prokrvuje pokožku hlavy a tím napomáhá k psychické úlevě. Zanechává pocit hlubokého uvolnění a zároveň zbavuje nervového napětí. Při opakované masáži dochází k výraznému zlepšení chronických bolestí zad. Masáž pomáhá k utlumení bolestí krční páteře a hlavy, je prospěšná k léčbě migrén a celkově zklidňuje organismus.

799/1199/ 1449 Kč

Romantická masáž pro dva 60min/ 90min/ 120min

Oddejte se kouzlu thajské relaxace s partnerem či partnerkou. Masáž probíhá v jedné místnosti v příjemném intimním prostředí při svitu svíček a tlumené thajské hudbě. Prožijte společně tento nevšední a romantický zážitek při Vámi zvolené masáži. Zvolte si stejnou délku masáže, který typ upřednostníte, je již na Vás. (olejová,tradiční,antistresová)

1499/ 2099/ 2599 Kč

Královská masáž bylinnými měšci  60min / 90min/ 120min

Jedná se o starobylou léčebnou metodu. Masáž je prováděna nahřátými bylinnými měšci plněnými mnoha druhy léčivých bylin a trav. Tyto měšce se přikládají na různé body těla a tím pomáhají uvolňovat bolest a napětí ve svalech a aktivují krevní oběh. Masáž je vhodná kdykoliv, zejména je ale doporučována jako relaxační metoda po větší námaze, nebo sportovním výkonu. Byliny také působí aromaterapeuticky.

949/ 1349/

1649 Kč

Siam Thai kombinace tradiční a královské  90min/ 120min

Chcete prožít dvě hodiny naprosté relaxace a uvolnění? Pak je SIAM tou správnou volbou pro Vás. Jedná se o dvouhodinovou kombinovanou masáž tradiční a královské bylinné masáže celého těla, prožijte 2v1.

1399/ 1999 Kč

Reflexní masáž nohou 30min/ 60min

Zažijte tradiční thajskou masáž vašich chodidel. Masáž nohou začíná příjemnou koupelí nohou s teplou vodou, případně přidanou solí, je skvělá zejména pro prokrvení a dále slouží jako prevence před např. bolestí hlavy, napětím, astma, zácpou, zánětem vedlejších nosních dutin, migrénou atd. Užijte si tuto proceduru při relaxaci v pohodlném křesle, s poslechem uklidňující hudby a popíjením výborného thajského čaje. Masáž nohou je ideální hlavně pro unavené či oteklé nohy. Zvolíte-li hodinovou masáž, masérka věnuje část času také masáži hlavy a šíje.

459/ 799 Kč

Indická masáž hlavy 30min/ 60min

Indická masáž hlavy se skládá z technik ájurvédské masáže, která pochází z Indie a je starší víc než tisíc let. Při masáži je masírována horní část zad, ramena, šíje, pokožka hlavy a obličeje. Při masáži hlavy můžete být i oblečeni, proto je v hodná pro lidi, kteří mají problémy s intimitou u klasické masáže. Indická masáž hlavy působí na dvou úrovních: na fyzické úrovni tím, že pracuje s kožní a svalovou tkání, na psychologické úrovni, tím že pracuje s energetickými kanály. Indická masáž hlavy je bezpečná a efektivní terapie, která odstraňuje bolesti hlavy, stres, bolesti a napětí v šíji, bolesti hlavy, únavu očí, nespavost nebo při problémech se soustředěním. Nepoužívají se žádné oleje a krémy, pouze speciální hmaty. 

459/ 799 Kč

Masáž pro těhotné 60min / 90min

Prenatální relaxační masáž je doporučována až do 8. měsíce těhotenství. Jedná se o olejovou aroma masáž, která jednak stimuluje namáhavé svalstvo v oblasti bederní páteře, pomáhá uvolnit namáhaná záda a ztuhlou šíji, dále zmírňuje bolesti hlavy a pocity nevolnosti a v neposlední řadě díky aroma působí i velmi pozitivně na duševní relaxaci. Celkově masáž přispívá ke snížení stresu. Celá masáž je prováděna samozřejmě se zřetelem na aktuální stav budoucí maminky, velmi opatrně a dle jejího přání. Pokud má nastávající maminka nějaké zdravotní problémy, před masáží je nezbytné se domluvit s lékařem (např. i příliš nízký nebo naopak vysoký tlak).

799/1199 Kč

Dětská masáž 60min

Dětská masáž je olejová masáž celého těla nebo části těla pro děti od 3 do 15 let. Masáž je přizpůsobena věku a tělesné kondici dítěte .

549Kč

Čtyřruční thajská masáž 60min / 90min/ 120min

Rádi se necháváte hýčkat? Pak právě pro vás tady máme opravdový bonbónek. Jistě znáte thajské masáže a určitě jste si nějakou oblíbili... a co takhle tento zážitek na druhou? Vyberte si svou oblíbenou thajskou masáž a nechte o své tělo pečovat po dobu celé masáže dvě thajské masérky současně, budete se cítit, jako v opravdovém ráji.

1399/ 1799/ 1999 Kč

Lymfatická masáž 60min/90min

Lymfatická masáž, lépe řečeno lymfatická drenáž je velmi jemná masážní technika, kterou můžeme zařadit mezi detoxikační terapie. Touto technikou optimalizujeme průtok lymfy organizmem a zvyšujeme její resorpci. Lymfatické masáže obnovují a posilují funkci kapilární mízní pumpy a stimulují imunitní systém. Tím, že příznivě ovlivňují likvidaci nadbytečné vody v organizmu redukují otoky a odplavují z těla škodliviny a odpadní látky. 

899/ 1299 Kč

Anticelulitidní a zeštíhlující masáž 30min

Díky speciálnímu přístroji dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje hluboký krevní a lymfatický systém. Má příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází k lepšímu spalování tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Tato masáž ovlivňuje hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk a především celulitidy

550Kč/ jedna partie těla

Masáž horkými mušlemi 60min/ 90min/ 120min

Užijte si naší novinku, spojuje blahodárné účinky prohřívání mušlemi a energetické intuitivní polynéské masáže s celkovým ošetřením Vašeho těla. Luxusní procedura s výrazným uvolňujícím účinkem na tělo i mysl.

949/ 1399/ 1649 Kč

Privátní wellness 30min/do 60min

600/750 Kč

Wellness balíček (masáž 60min/ 90min)

Užijte si 60 minut v privátním wellness a 60/90 minut romantické masáže pro dva a k vířivce dostanete láhev sektu zdarma 

2199/ 2899 Kč

!Dámská jízda na míru!

Sestavte si svůj zkrášlující den vířivka, pedikůra kosmetika... 

Záleží na Vás

od počtu procedur 

Firemní večírek

Uspořádejte si u nás teambuildingový večer a při tom si odpočiňte

Láhev kvalitního šampaňského


220 Kč

Věrnostní program pro stálé zákazníky 

Slevové kartičky - každá pátá masáž = - 20%

                              každá desátá masáž = - 50% 

                       (nevztahuje se na již zlevněné procedury)

Permanentka - 8 libovolných masáží - 15% sleva z celkové částky

                       - 10 libovolných masáží - 18 % sleva

                       - 16 libovolných masáží - 22 % sleva

                       - 20 libovolných masáží - 25% sleva 

Nevztahuje se na již zlevněné procedury a platba možná pouze v hotovosti. 


od 5000 Kč