co nabízíme

Tradiční thajská masáž celého těla

60/90/120 min.

Tradiční thajská masáž se provádí bez oleje a zahrnuje protahování. Je známa pro své techniky, které nejen zlepšují flexibilitu, ale také přispívají naší duševní pohodě, stejně jako našemu tělu i mysli, v jejímž propojení, nebo spíše kombinaci vidí thajská filosofie život. Ucpání těchto energetických drah je to, co vede k tělesným nebo dokonce duševním poruchám. Cílem thajské masáže nebo-li Nuad Boran (vyžaduje použití tlaku na některé tlakové body), jak se běžně nazývá v této části světa, je uvolnit zablokovanou energii. Terapeut je schopen vnímat, kde je Vaše tělo nevyvážené a snaží se optimalizovat jeho tok energie. S tradiční thajskou masáží je spojováno mnoho zdravotních výhod: úleva od stresu a napětí svalů, úleva od bolesti, lepší cirkulace, odblokování a vyvážení toku energie, detoxikace vnitřních orgánů, lepší nálada, vyšší flexibilita a rozsah pohybu. Dále také podporuje krevní oběh a zvyšuje životní energii. Dopřejte si příjemné okamžiky při tradiční thajské masáži.

Cena: 659,- Kč/60 min., 969,- Kč/90 min., 1199,- Kč/120 min.


Thajská aroma olejová masáž celého těla

60/90/120 min.

Opravdový masážní zážitek, provádí se pomocí esenciálních olejů. Jedná se o proceduru na zmírnění napětí, podporuje krevní oběh a odstraňuje toxiny z krve. Thajská olejová aroma masáž má za cíl zlepšit fyzickou a emocionální pohodu. Jedná se o alternativní léčbu, která využívá vysoce koncentrované esenciální oleje, které se získávají z rostlin. Aroma masáž, nebo-li aromaterapie je zaměřena na revitalizaci těla a mysli a pozvednutí nálady. Pomáhá k pocitu pohody a je také známá pro uvolnění psychické únavy a nespavosti. Tato terapie značně pomáhá řešit nepříznivé duševní stavy, jako je úzkost, stres, deprese, nespavost, dále ulevuje od bolesti a příznivě působí na zažívací problémy. Pojďte uklidnit svalstvo, zmírnit svůj stres a omladit své tělo.

Cena: 789,- Kč/60 min., 1149,- Kč/90 min., 1449,- Kč/120 min.
Indická masáž hlavy

Cena: 729,- Kč/60 min., 379,- Kč/30 min.Antistresová masáž hlavy, zad a šíje

15/30/60 min.

Uvolňující masáž obličeje a hlavy spojená s akupresurní technikou v oblasti šíje. Masáž prokrvuje pokožku hlavy a tím napomáhá k psychické úlevě. Zanechává pocit hlubokého uvolnění a zároveň zbavuje nervového napětí. Při opakované masáži dochází k výraznému zlepšení chronických bolestí zad. Masáž pomáhá k utlumení bolestí krční páteře a hlavy, je prospěšná k léčbě migrén a celkově zklidňuje organismus.

Cena: 659,- Kč/60 min., 969,- Kč/90 min. 

Cena s olejem: 789,- Kč/60 min., 1149,- Kč/90 min.


Reflexní masáž nohou

60/90/120 min.

Zažijte tradiční thajskou masáž vašich chodidel. Masáž nohou začíná příjemnou koupelí nohou s teplou vodou, případně přidanou solí, je skvělá zejména pro prokrvení a dále slouží jako prevence před např. bolestí hlavy, napětím, astma, zácpou, zánětem vedlejších nosních dutin, migrénou atd. Užijte si tuto proceduru při relaxaci v pohodlném křesle, s poslechem uklidňující hudby a popíjením výborného thajského čaje. Masáž nohou je ideální hlavně pro unavené či oteklé nohy.  Zvolíte-li hodinovou masáž, masérka věnuje část času také masáži hlavy a šíje.

Cena: 699,- Kč/60 min., 1099,-Kč/90 min., 1349,- Kč/120 min.Královská bylinná masáž celého těla

60/90/120 min.

Jedná se o starobylou léčebnou metodu. Masáž je prováděna nahřátými bylinnými měšci plněnými mnoha druhy léčivých bylin a trav. Tyto měšce se přikládají na různé body těla a tím pomáhají uvolňovat bolest a napětí ve svalech a aktivují krevní oběh. Masáž je vhodná kdykoliv, zejména je ale doporučována jako relaxační metoda po větší námaze, nebo sportovním výkonu. Byliny také působí aromaterapeuticky.

Cena: 849,- Kč/60 min., 1199,- Kč/90 min., 1449,- Kč/120 min.Masáž pro těhotné

60/90/120 min.

Prenatální relaxační masáž je doporučována až do 8. měsíce těhotenství. Jedná se o olejovou aroma masáž, která jednak stimuluje namáhavé svalstvo v oblasti bederní páteře, pomáhá uvolnit namáhaná záda a ztuhlou šíji, dále zmírňuje bolesti hlavy a pocity nevolnosti a v neposlední řadě díky aroma působí i velmi pozitivně na duševní relaxaci. Celkově masáž přispívá ke snížení stresu. Celá masáž je prováděna samozřejmě se zřetelem na aktuální stav budoucí maminky, velmi opatrně a dle jejího přání. Pokud má nastávající maminka nějaké zdravotní problémy, před masáží je nezbytné se domluvit s lékařem (např. i příliš nízký nebo naopak vysoký tlak).

Cena: 789,- Kč/60 min., 1149,- Kč/90 min., 1449,- Kč/120 min.


Romantická masáž pro dva

Oddejte se kouzlu thajské relaxace s někým Vám blízkým. Společná masáž probíhá v jedné místnosti v příjemném intimním prostředí při svitu svíček a tlumené thajské hudbě. Prožijte společně tento nevšední a romantický zážitek při Vámi zvolené masáži. Zvolte si stejnou délku masáže, který typ upřednostníte, je již na Vás.

Cena: 1199,- Kč/60min., 1.799,- Kč/90 min., 1.999,- Kč/120 min.Siam Thai kombinovaná masáž

120 min. | kombinace tradiční a královské masáže

Chcete prožít dvě hodiny naprosté relaxace a uvolnění? Pak je SIAM tou správnou volbou pro Vás. Jedná se o dvouhodinovou kombinovanou masáž tradiční a královské bylinné masáže celého těla, prožijte 2v1.

Cena: 1179,- Kč/90 min., 1.379,- Kč/120 min 

Cena masáže s olejem: 1279,- Kč/90 min., 1479,- Kč/120 min.


Tradiční masáž

Je známa pro své techniky, které nejen zlepšují flexibilitu, ale také přispívají naší duševní pohodě, stejně jako našemu tělu i mysli, v jejímž propojení, nebo spíše kombinaci vidí thajská filosofie život. Ucpání těchto energetických drah je to, co vede k tělesným nebo dokonce duševním poruchám. Cílem thajské masáže nebo-li Nuad Boran (vyžaduje použití tlaku na některé tlakové body), jak se běžně nazývá v této části světa, je uvolnit zablokovanou energii. Terapeut je schopen vnímat, kde je Vaše tělo nevyvážené a snaží se optimalizovat jeho tok energie. S tradiční thajskou masáží je spojováno mnoho zdravotních výhod: úleva od stresu a napětí svalů, úleva od bolesti, lepší cirkulace, odblokování a vyvážení toku energie, detoxikace vnitřních orgánů, lepší nálada, vyšší flexibilita a rozsah pohybu. Dále také podporuje krevní oběh a zvyšuje životní energii. Dopřejte si příjemné okamžiky při tradiční thajské masáži.


Tradiční olejová masáž celého těla

60/90/120 min.

Jedná se o speciální thajskou masáž celého těla, která krásně prohřeje Vaše tělo, vhodná je tedy zejména pro chladné zimní dny, nevylučuje se ale v žádném ročním období. Vzhledem ke kombinaci tradiční thajské masáže spolu s masáží horkým olejem tato masáž zmírňuje pocit únavy a navozuje pocit uvolnění a příjemného prohřátí svalů, což ulevuje od bolesti zad, svalů a kloubů. Stimuluje namáhané svaly v oblasti bederní páteře, zad a krku, snižuje otoky nohou a působí blahodárně na celé tělo. Masáž dále pomáhá odstranit bolesti páteře a posiluje imunitní systém, prostě dopřává tělu báječnou relaxaci. Teplota oleje navíc umocňuje a zvýrazňuje vůni aroma přísad při masáži.

Cena: 789,- Kč/60 min., 1149,- Kč/90 min., 1499,- Kč/120 min.

PROVOZNÍ DOBA

pondělí až neděle ..................... od 8:00 do 21:00 hodin

Přijďte se nechat hýčkat do příjemného prostředí našeho salonu. 
Samozřejmostí je relaxační hudba, bylinná koupel nohou před masáží 
a šálek čaje po masáži na navození té správné atmosféry.